WOT cz.20 krótkie podsumowanie.

Od czasów pierwszych odcinków, a zwłaszcza zasad gry, które w skrócie wtedy omawiałem, zmieniło się bardzo wiele – w zasadzie wszystko. Wprowadzono mnóstwo nowych funkcji, zaktualizowano wszystkie mapy, dodano nowe ulepszenia, długo by pisać…

Żeby to dalej miało sens, należałoby aktualizować okresowo odcinki z nowościami i wrzucać coraz lepszej jakości nagrania. Obecnie to niemożliwe. Każda dynamiczniejsza rozgrywka podczas próby rejestracji video kończy się zwisem, stratami w statystykach, osłabianiem drużyny, spadkiem morale.

A jak wiadomo bez płynności, nie ma miłości 😉

Jedyne co pozostaje to screenshoty. (Jak przy tej pięknej bitwie czołgiem premium IV kategorii Pz.2b :)

As pancerny, Specjalista, Duży kaliber, Stalowa ściana, Opanowany.

*Ponieważ sprzęt, na którym toczę zabawę, jakoś sam nie chce się ulepszać :/  a same fotki to zdecydowanie za mało, dlatego zawieszam ten cykl do odwołania (zostawiam sobie jednak furtkę na przyszłość, lepsze jutro;)

Na koniec chciałem podziękować tym kilku osobom, które śledziły potyczki, w tym celu sprężyłem wszystkie styki (te w mózgu też;) wsadziłem tablet do miski z lodem i powolnym czołgiem, którego tu jeszcze nie było, na mapie której tu jeszcze nie było, nagrałem dla Was bitwę.

Niech moc będzie z wami tak wielka, jak lufa tego potwora 🙂

Reklamy