„To na co mnie zabierasz do kina?”

Przymierzałem się do zrobienia zestawienia najlepszych (nietuzinkowych) filmów akcji, wybraniu kilku pozycji z gatunku „mordobicia” które nie są może dla niektórych aż tak znane, ale z pewnością warte obejrzenia. Zadanie trudne, starałem się pominąć klasyki, szukałem czegoś z ciekawą fabułą, innym spojrzeniem na ten gatunek, z wyjątkowym humorem i mała lista powstała. Zostawiam jednak ten temat na inną okazję, bo zamiast się zajmować legendami zza oceanu, trzeba koniecznie wspomnieć o naszym rodzimym kung – fu! 😉 Legendy polskie.

Smok
Twardowsky
Twardowsky 2.0
Operacja Bazyliszek
Jaga

To jak na razie pięć filmów, zrobionych na wysokim światowym poziomie i z jaką obsadą!, a reżyser to ten od Katedry czy Sztuki spadania (jednej z moich ulubionych animacji). Kto to? a kliknij i zobacz.

Wszystko dostępne jest za darmo na YouTube, i bez względu jaki gatunek preferujesz, naprawdę warto śledzić, każdy trwa nie więcej niż 20 min. w sam raz do herbatki czy kawy, nie musisz ryzykować dwóch godzin, i męczyć pleców w niewygodnym fotelu, a dziecko? przez tak krótki czas pobawi się samo 😉

Najlepiej oglądać po kolei, (najlepszy imho Twardowsky)

To na co mnie zabierasz do kina?


o samym projekcie więcej tutaj

 

 

Reklamy

A jakie jest Twoje zdanie?

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s