Kabaret – pierwsza liga :)

Jak można wyłuskać dowcip, podchwycić pewne zachowania, pokazuje nam mini serial polityczny Roberta Górskiego. Dawno nie oglądałem czegoś tak dobrego, gdzie z niecierpliwością czeka się na kolejną część. Śledzę Ucho Prezesa od samego początku, są odcinki kapitalne i trochę słabsze, jednak w każdym z nich, uważny widz, który chociaż trochę śledzi wydarzenia polityczne zobaczy komediowy sytuacyjny majstersztyk. Z kolei dla osób, które zupełnie są oderwane od jako takiej rzeczywistości również powinny czerpać przyjemność z oglądania, w końcu to nie bezludna wyspa.

Często jednak spotykam ludzi, którzy coś tam słyszeli o Uchu Prezesa, mówię namiary youtube, lub od razu są nastawieni sceptycznie, bo to o PIS – to nie o to chodzi, odpowiadam. Bez względu na sympatie i antypatie warto się z tym zapoznać, wszak śmiech to zdrowie 🙂 Umiejętność dostrzegania ironii rozładowuje negatywne emocje, nikomu to nie szkodzi (wręcz jak twierdzą niektórzy fachowcy, ociepla wizerunek przedstawianych osób).


Do obejrzenia za free jest w tym momencie jedenaście odcinków, trochę materiału jest. Dlatego, jeśli ktoś nie ma czasu i zapytałby, dobra! jakie trzy najlepsze polecasz?, moim zdaniem koniecznie aktualnie najnowszy – Po kolędzie, oraz ósemkę – A kiedy drzwi załomocą i dziewiątkę – Próba ognia, ja miałem ciężko dopić piwko i zjeść orzeszki 🙂

 

Reklamy

A jakie jest Twoje zdanie?

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s