WOT cz.16 wejście smoka :)

Ledwo ochłonąłem po zdobyciu  Stridsvagn 74A2 a tutaj do ugrania kolejne dwa smaczki – smoki, premium.

Żywioły ogień i lód:
BLAZE WZ – niszczyciel VII
GRACIAL 112 – czołg ciężki VIII

screenshot_2017-01-29-19-04-31

Trzy etapy są wspólne, potem trzeba wybrać którą drogą podążamy, jaki żywioł jest nam bliższy 🙂 Warunkiem zaliczenia etapu jest zebranie określonej ilości smoczych kłów i księżycowych amuletów.

screenshot_2017-01-29-19-48-24I znowu jak poprzednio jedne waluty zbiera się łatwo (księżycowe waluty), wystarczy tylko grać, każda potyczka daje jakieś bonusy, nieważne czy wygramy, czy przegramy, cały czas to się kumuluje. Natomiast specjalne misje (smocze kły) odnawiają się o określonych porach i w tym jest szkopuł, czas ucieka. Wyższe poziomy wymagają potwornych ilości kłów do zaliczenia, a jakby tego było mało, bywają one naprawdę trudne, np. podpal wroga, albo zniszcz jednym strzałem rozwalając magazyn amunicji, tego typu smaczki.

Dlatego podczas potyczki trzeba się nastawić na specyficzne granie, to już nie jest to co „luźna” rozwałka ;). Umiejętne ustawienie pozycji, błyskawiczne rozplanowanie działania i zrobienie tego, na czym nam zależy, wymaga podejmowania często dziwnych decyzji (nawet koszem wygranej, innych osiągnięć i medali ).

Oczywiście najlepiej gdy się zaliczy wszystkie trzy za jednym zamachem 😉

Są też takie zadania, gdzie musimy współpracować z innymi graczami w plutonie. O samym graniu w plutonie miałem kiedyś napisać w osobnym odcinku, mam to w planach 🙂 W każdym razie same misje są na różne kategorie czołgów VI,VII,IX,X,  jak i bywają na określony określony typ czołgu. Miałem misje Towarzysze broni  gdzie z członkiem plutonu, akurat czołgiem kat. X tego samego typu np. średni musiałem zniszczyć wspólnie co najmniej trzech wrogów, zdobyć 3000pnk. uszkodzeń i wygrać bitwę. Nieraz samo znalezienie kogoś, kto spełnia warunki godnego sojusznika, jest problematyczne, trzeba szukać też po francuskich, niemieckich czeskich kanałach gdzie popadnie… ale od czego ma się zaprzyjaźnionych graczy 🙂 tu akurat gram ze znajomym polakiem z innego sojuszu.

Do boju!

 

Reklamy

One thought on “WOT cz.16 wejście smoka :)

  1. Pingback: WOT cz.19 Ornitologia :) | Niecodziennik

Możliwość komentowania jest wyłączona.