Krew między kadrami

DSCF2732

Zrozumieć jakiś przekaz, niby to takie proste, – widzę, przetwarzam, czytam i interpretuje. Z odbiorem sztuki jest trochę jak… z zabawą w głuchy telefon

DSCF2737
Rozbieżności pomiędzy tym, co jest a tym, co nam się wydaje, że jest są czasami duże innym razem kosmetyczne. Jak w rzeczywistości gdzie wciska nam się różnego rodzaju iluzje, na podstawie których często budujemy swoje przekonania.

Ale nie ma się co za bardzo przejmować tym co autor miał na myśli – chociaż dobrze byłoby to wiedzieć no ale cóż… Nie jestem po akademii sztuk pięknych ani nie przechodziłem żadnych kursów. Swój własny „skrzywiony” 😉 gust wyrabiam sobie sam i dobrze mi z tym.

DSCF2754Że co!? Chyba w tej materii jestem ignorantem 😛

Gdy biorę komiks do ręki, to się nim jaram na swój sposób, wyszukuje własne znaczenia, do urzekających historii dorabiam prześmiewczą otoczkę, żeby było ciekawiej, rysunki które do mnie trafiają, czytam jak chcę ma być rozrywka, mają być czary mary i są! 🙂

Pora przysiąść przy kolejnym, tym razem soczystym – trzecim rozdziale: KREW MIĘDZY KADRAMI

krew

Czego się dowiem jeszcze nie wiem. W razie czego założę białe rękawiczki 🙂

Zrozumieć komiks zapowiada się świetnie, czytam go powoli i pomiędzy czymś innym, do grudnia chyba się wyrobię 🙂  Ta arcyciekawa pozycja daje frajdę a przy okazji, zawsze coś od tej kuchni w głowie zostanie.

Polecam!

.

Reklamy

One thought on “Krew między kadrami

  1. Dziękuję za kolejne polubienia, miałem okazję być na spotkaniu z tym niesamowicie ciekawym i pozytywnie charyzmatycznym człowiekiem. Scoot McCloud to naprawdę osobowość, którą się pamięta 🙂 ten album udało mi się uzupełnić o autograf. Komiks rewelacyjny!

Możliwość komentowania jest wyłączona.