WOT cz.11 Dominacja

Czoł(gi)em kaskaderzy 🙂

Od ostatniego odcinka minęło sporo czasu, wprowadzono kolejne aktualizacje, jest  nowa mapa – winnica, zmodyfikowano inne, oraz dodano różnego rodzaju ulepszenia, w tym tryb DOMINACJI, który można sobie włączyć.

Screenshot_2016-08-06-16-17-11

Dostępny w ustawieniach/inne na dole po lewej stronie. Polega to na tym, iż po uruchomieniu potyczki możemy zostać wrzuceni do misji Dominacja. Na mapie pojawiają się zamiast jednej standardowej BAZY, trzy lub cztery takie chorągiewki. Baza A,B,C.

Po wjechaniu do jednej z bazy zdobywamy ją dużo szybciej a samo jej przejęcie, nie gwarantuje zwycięstwa jak to w przypadku normalnej potyczki. Zdobyta baza zaczyna dla nas pracować – naliczać punkty (zielony pasek u góry) a każda kolejna przejęta przybliża nas do zwycięstwa szybciej niż przeciwnika. Dlatego ważne jest, aby mieć więcej (a najlepiej wszystkie) przejęte bazy i utrzymać nad nimi kontrolę. Zdobyte pole można oczywiście odbić i dążyć do dominacji 🙂

Grę wygrywa ta drużyna, która szybciej uzbiera 1000pnk. przejęcia lub zniszczy wszystkie czołgi wroga. W tym trybie nie sposób się nudzić, bitwy tego typu są typowo spontaniczne, musisz myśleć tu i teraz 🙂 Taktyka i utrzymanie dyscypliny zmienia się diametralnie, jest większy chaos i rozproszenie. Granie w grupie tak lubiane przez większość i uważane za najskuteczniejszą metodę tu się raczej nie sprawdzi.

A teraz standardowo bitewka, w której widać jak to działa, prawie wygraliśmy przez zdobyte punkty z zajętych baz. Jednak wcześniej wataha wroga została rozgromiona, kończyły się im tanki 😉

 

 

 

Reklamy