Szczepionka :)

Dan Brown w jednej ze swoich powieści pisze o samozagładzie, rzekomo jakoby ludzie mieli się przeludnić i w związku z tym jeden z jego, bohaterów postanowił ich za pomocą zmyślnego wirusa wysterylizować.

Inferno książka, a raczej sam autor moim zdaniem zdecydowanie przereklamowany. Fakt poczytne to jest, dobre i tyle, można połknąć, ale aż takiego szału nie ma, jakiego oczekiwałem. Film powinien być lepszy.

Tak naprawdę grozi nam znacznie coś gorszego i to już się dzieje, wzmianki o tym pojawiają się nawet w prasie pytanie, czy ludzkość się opamięta i ocaleje? 😉

.

DSCF2525

itd.

Ciekawe czy ja czytam?  NIE! Zamiast rozkoszować się słowem, piać z zachwytu nad wypocinami poetów, to grywam w jakieś popieprzone czołgi, słucham dzikiej muzyki, albo patrzę w te „głupie” komiksy. No dobra (od no nie powinno się zaczynać zdania, ale co mnie to obchodzi?  🙂 coś tam czytam, chociaż w 90% poezja jest nudna i niekomunikatywna jak przysłowiowe flaki z olejem.

Nawet Wiedźmin ma ją w dupie, jednak w jego przypadku to naturalne z założenia jest nieśmiertelny, to nic nie powinno mu grozić, chociaż kto wie…, ale pozostali z poza puli 1354? Co z nimi?

DSCF2529

.

Przepraszam za ten arogancki wpis, jednak tu chodzi o przyszłość ludzkości!

Jakieś pomysły?
Jakby co to ja szczepionkę mam – najlepszą na rynku 🙂

.

 • zdjęcia z Angora nr.7 i komiks Wiedźmin – mniejsze zło.

 

 

 

Reklamy

2 thoughts on “Szczepionka :)

 1. Jak masz to nie krępuj się tylko pisz i realizuj, ratuj świat! 😀

  Ale zanim wprowadzisz w życie swoje pomysły to może być za późno dlatego już dziś masz na tacy szczepionkę wystarczy sięgnąć, nie ryzykuj! , bo wiem że jeszcze inwazji nie kupiłeś. A potem ewentualnie realizuj swój plan B.

  Opowiem Tobie i tym którzy się jeszcze wahają autentyczną historię:

  stoi przede mną kobieta w sklepie zamawia chleb, 4 piwa, 2 bułki i masło, po podliczeniu przebiera palcem w drobniakach i okazało się że jej zabrakło. Co robi? odkłada bułkę i masło a artykuły pierwszej potrzeby aby przeżyć zabiera. Mądre posunięcie!

  Weź z niej przykład, i się chłopie ocal!, możesz nie jeść!, możesz nie pić! nawet wstrzymać oddech ale mój ebook kup i czytaj. potem daj namiętny komentarz i stosowna ilość gwiazdek, wg. uznania ale nie mniej niż 4 😉

  mam nadzieję, że przemówiłem ci do rozsądku 😀

Możliwość komentowania jest wyłączona.