Piguła – wpis reakcyjny

Piguła 

…………………. w te kropki można wstawić dziesiątki, setki, tysiące mądrości, cytatów, złotych myśli , porad, sposobów na, receptur, i innych celnych uwag dotyczących głównie miłości, przyjaźni, wiary, życia, pożycia, przeżycia, cierpienia, samotności ect. Których można się naczytać na portalach społecznościowych, czy Was wszystkich już całkiem popieprzyło? 😉 ja rozumiem, że przysłowia są mądrością narodów, że naukowcy i filozofowie dali nam wizje godne naśladowania, ale do jasnej cholery miejcie też swoje zdanie, piszcie coś własnymi słowami! Przecież nie musi to być superzajebiście mądre, byle by było własne, może być śmieszne, nieporadne, ale własne! A tak to młodzi ludzie 20+, 30+, 40+ z tymi wpisami (wklejkami) kreują się na stetryczałych mędrców z brodami po kolana, faktycznie od samego czytania tych mądrości z automatu można dostać demencji.

Sorry jeśli ktoś poczuł się urażony no ale ileż można! Dlatego, jeśli rzeczywiście czujecie głód wiedzy i mądrości życiowych to zdajcie się na najlepszych 😉

DSCF2440

DSCF2439

To zbiór kultowych najlepszych rozrób:
Lobo – Ostatni Czarnianin
Lobo powraca
Lobo – Paramilitarne święta specjalne

DSCF2442

chociaż mnie osobiści brakuje w tym wszystkim jeszcze nieamerykańskich gladiatorów 🙂

 

Reklamy

One thought on “Piguła – wpis reakcyjny

  1. A ja już jestem za tym aby takie mądrości wklejali tylko niech się do nich stosują później. A co do Lobo to fakt, brak Gladiatorów w tej paczce.

Możliwość komentowania jest wyłączona.