Zbulwersowany 2014 ;)

Dyskryminacja 2013/2014

 

DSCF1113

Szok! Kpina! Niedowierzanie! Przecież to nie bal maskowy żeby można było przebrać się za kobietę i odzyskać 40zł  🙂

Para -360zł,  Singielka 160zł, Singiel 200zł

cennik

 

Dlatego pytam się gdzie Wy wszyscy równouprawnieniowcy, parytetowcy, feministki, genderjanie, genderowcy i pochodne oraz półciowcy i bezpółciowcy jesteście jak Was nie ma! Kiedy właśnie tu i teraz jesteście potrzebni, w tych trudnych i dramatycznych dla samców chwilach! Pokażcie udowodnijcie że to co mówicie w telewizorni, prasie przekłada się na czyny! Fakty! Czy nie kłuje Was to w oczy to finansowe poniżenie?!

Pytam się dlaczego nie walczycie z dyskryminacją i wykluczeniem Sylwestrowym! W imię wyrównania szans tak często potraficie pięknie wić się i piszczeć, czyżby tym razem wszystko było ok?! Toż to perfidnie szampańska izolacja dlaczego więc nie chwytacie za pochodnie!, petardy!, szyjki!, i nie protestujecie, pikietujecie, głodujecie a nawet jeśli trzeba umieracie za sprawę?! kiedy prawdziwe zagrożenie ta machina rozbieżności nabiera rozmachu a męska godność singli jest zagrożona!

Ile jeszcze jest takich miejsc imprez i pogardy w cennikach?! W czym samotne chłopy są gorsze żeby więcej płacić za wstęp! Że co że niby więcej wypiją? A któż zabrania kobietom pić tyle samo, że co że mają większe pęcherze? Wystarczy chodzić częściej do WC i po kłopocie. Ale chwila… przecież częściej to znów nie będzie po równo, a co tam to może walczcie też o zrobienie jednej wspólnej genderowatej toalety takie wielkie „G” jak nie powiem co… po to aby nikt nie zarzucił iż drzwi z kółkiem otwierają się częściej niż z trójkątem, w końcu co za różnica. Skandal obłuda i zakłamanie z tymi Waszymi postulatami bez pokrycia, historia Was rozliczy z tej wybiórczości równania i braku konsekwencji! Wstyd!

 

A tak naprawdę życzę Wszystkim mniej głupot jakich powyżej, bezpiecznego, szalonego i Szampańskiego Sylwestra i jak najwięcej uprzywilejowanych wejściówek za 0zł dla Pań 🙂 oraz Szczęśliwego Nowego Roku!

 

Reklamy

4 thoughts on “Zbulwersowany 2014 ;)

  1. Ja jestem z Tobą. Jak równouprawnienie to równouprawnienie.
    Składam też miłej sylwestrowej zabawy na przełomie roku.

  2. Dzięki za wsparcie 🙂 i życzenia, chociaż tak wyszło że ja w tym roku sylwestra spędzam w pracy, niestety.

  3. Ha ha Arszu ależ mnie rozbawiłeś 😀 Równouprawnienia nie było nie ma i nie będzie. Feministki nie walczą o równe prawa tylko o dominację, ale kto by się tam takimi babsztylami przejmował 🙂 A tajemnica różnicy nie jest tak do końca tajemnicza 🙂 Te 40 zł to dopłata za towarzystwo potencjalnych singielek które możesz wyrwać i z molestować 😛 Ciekawe czy dostaniesz zwrot za sytuację gdy będą same single 😀

  4. Ja nie wiem jakie są intencje organizatorów 🙂 ale wychodzi na to że każdy płaci inaczej nawet pary mają inną cenę niż samotni K-180zł M-180zł czyli 360zł taka pół – dyskryminacja ;D

Możliwość komentowania jest wyłączona.