[Komiks] Pielgrzym : Rajski ogród

P_RO_01

Takoż to Pielgrzym po wysłaniu wszystkich żywych ludzi na „tamten” świat, zgodnie z filozofią „zabijmy wszystkich, Bóg rozpozna swoich” samotnie przemierzył 10000 mil dna Atlantyku. Od czasu do czasu umilając sobie czas rozwalaniem nieprawomyślnych.

Nowe zło jakie napotkał na swej drodze już już miało wysłać go na wieczny spoczynek gdy z nieoczekiwaną pomocą zjawiła się dwójka z grupy ocalałych naukowców.

Grupa 52 naukowców z San Diego ewakuowała się wraz z ogromną bazą nasion i próbek DNA zwierząt na dno rowu mariańskiego. Znależli tam wodę i ropę. Dzęki temu na dnie rowu powstał ogród. Niestety, poza jednym wężem żadne z zwierząt nie chciało tam przeżyć.

Niestety naukowcy nie byli tam sami. Tak więc wchwili rozpoczęcia tej historii został ich zaledwie tuzin. I z tym złem przyjdzie zmieżyć się pielgrzymowi. A zło jest sprytne. Samo w sobie nie wydaje się być zbytnio zaawansowane. Ale czyż nie mówi się że zło potrafi dobrze się maskować?

Czy nukowcy przetrwają wizytę pielgrzyma. Czy pielgrzym ocali ich od złego? Kto uratuje się z zniszczonej ziemi i kto jest złem?

P_RO_26Jakie jest drugie dno historii? Cóż, Pielgrzymowi trochę otworzyły się oczy,ale czy zobaczył światło? Niestety sprawa nie jest tak prosta. Czy fanatyk może przejżeć na oczy i logicznie podejśc do istoty swego problemu? Zazwyczaj jest to niemożliwe. Takoż i Pielgrzym popada z jednej skrajności w drug skrajność. Z ślepego fanatyka bibli do jej zagożałego przeciwnika. I tylko chciało by się zapytać, gdzie w tym rozum.

Polecam bardzo lekturę wszystki fanom komiksów.

Reklamy

3 thoughts on “[Komiks] Pielgrzym : Rajski ogród

  1. dobrze że nie spaliłeś jedynki mówiąc za dużo, ale wystarczająco aby zachęcić do… w sumie obydwu już części 🙂

  2. Na marginesie wspomnę iż w Polsce wyszła wersja kolekcjonerska zawierająca oba tomy 🙂

  3. Owszem ale z 200zł musiałbyś zrezerwować 🙂 a taki np. Batman Azyl Arkham to ze 400 zeta 🙂 w ogóle akurat Batmana to jest dużo świetnych pozycji. Ale czasem bywa tak że nie wiadomo jak to opisać taką perłę , dobrać się do tego żeby przekazu nie spalić a zrobić to w miarę interesująco. Tak że myślę będą pomału komiksy różnej klasy jak dotychczas „A” „B” „C” a i przy tych najlajtowszych można się pośmiać 🙂

Możliwość komentowania jest wyłączona.