Europejskie wysypisko śmieci

Może ostre sformułowanie ale właśnie to zaczyna przypominać nasz kraj. Nie kto inny jest winien tylko zamieszkujący go tubylcy. Aby jednak tubylców poróżnić ze sobą konieczne było wymyślenie polityki. Sztuczny podział na prawe i lewe nie ograniczył się do świata idei lecz podzielił także Naród.

Nie było by może w tym nic dziwnego gdyby nie nasza narodowa cecha. Musimy popadać w skrajność, jeśli nie w jedną to w drugą. Może się wydawać że to nie prawda gdyż mamy umiarkowane prawa i regulacje, należy jednak spojrzeć kiedy zostały wprowadzone i jakie jest obecne nastawienie w danej tematyce.

Nasz kraj prawie po równo podzielił się na ludzi ideologicznie tożsamych z stwierdzeniem „róbta co chceta” oraz na tych którzy wszystko uznali by za nielegalne. Zasada złotego środka przestaje istnieć i być może skończy się to czymś w rodzaju wojny domowej.

Weźmy ustawę aborcyjną. Aktualne prawo które obowiązuje było by doskonałym kompromisem gdyby nie było prawem martwym, co już zostało niejednokrotnie udowodnione. Jeśli wziąć pod uwagę aktualne stanowiska to wyboru nie da się dokonać posiadając jakikolwiek kręgosłup moralny.

Weźmy karę śmierci. Człowiek który zabija drugiego człowieka przekracza pewną granicę która całkowicie zmienia jego osobę. Przeciwnicy twierdzą że śmierć mordercy nie rekompensuje straty, ale czy jego uwięzienie rekompensuje? Eliminacja ryzyka powtórzenia odebrania życia przez takiego osobnika warta jest jego eliminacji. Już nawet ponoć zbrodniczy PRL nie zabijał morderców w afekcie. Czy teraz to było by niemożliwe?

Jestem zdania że człowiek sam o siebie zadba najlepiej, wystarczy mu nie przeszkadzać. Niestety u nas co krok ktoś próbuje pomagać bliźniemu nie zważając na wbijany mu w plecy, przy okazji, nóż.

Osądzamy ludzi według śmiesznych zasad, jednocześnie mając innym za złe takie samo postępowanie. Szufladkujemy, przypinając etykietki gdyż inaczej nie jesteśmy w stanie egzystować.

Składamy się więc z nacji Lewej która uważa że wszystko jest dozwolone. Ważne jest nasze szczęście i satysfakcja. I tylko tak dziwnie stoi to w zgodności z najbzdurniejszą religią świata jaką jest satanizm. Ideą przewodnią wynikającą z dzieła Antona la Vey jest rób co sprawia ci przyjemność a kto chce cię powstrzymać powinien zostać z drogi usunięty. I tylko wyznawcy nie widzą że jest to zasada znana z filmu Highlander „zostać może tylko jeden„.

Jest też nacja prawa która swe prawa wywodzi od Boga i z Pisma. Pisma którego 90 % z nich nigdy nie czytało, chociaż oczywiście mają je w domu. Pisma którego w większości przypadków nawet nie potrafią odróżnić od innych jemu podobnych. Egzystuje ona dzięki swemu zapleczu który stanowi kościół. Sam zaś kościół istnieje dzięki temu iż prawdziwe Pismo jest im rzeczą obcą.

A jaki jest sens tego podziału?

Odwrócenie uwagi.

Czy ktoś zwraca uwagę na to że aktualny system szkolnictwa w Polsce i to na dowolnym etapie tworzy debili? A przecież byliśmy kiedyś krajem który był ośrodkiem intelektualnym Europy.

Byliśmy potęgą rolną. To se już ne wrati. Budowaliśmy ogromne rzeczy na całym świecie. Dziś nie umiemy wybudować nic u siebie. Przeklinamy obcych bandziorów z UPA jednocześnie czcząc własnych Wyklętych którzy różnili się jedynie mundurem, zachowywali się jednako jak zwierzęta. Napadnij nas będziesz terrorystą, ale jak my napadamy ciebie – to taka jest wola nieba i prawo demokracji. Ślepi nie dostrzegamy że demokracji już nie ma.

Jesteśmy wyniszczani. W sposób którego nie dostrzegamy ponad podziałami.

Zresztą to i tak nie ma znaczenia.

Nikt się na Polskę z polakami nie połasi.

Nie opłaca się. Tak wynika z historii.

Poczekają aż się wybijemy.

Reklamy

7 thoughts on “Europejskie wysypisko śmieci

 1. Dopadła Cię jakaś misyjność? 🙂 a może to ja jako że z netem ostatnio bywałem na bakier to jestem rozregulowany bo, nie mogę za bardzo załapać o co chodzi 🙂

 2. Misja jest ważna. Tyle że trudno cielętom wytłumaczyć niestosowność postępowania. Nie wiesz o co chodzi? PO to że zostaliśmy sami a pizdolizy tłumaczą to inaczej. Wyjaśnię wkrótce.

 3. Nie mam zamiaru mięsem rzucać. Zbrodnie wyklętych są dokładnie opisane. I nie widzę większej różnicy z tym co robiło UPA. Że mniejsza skala? To nie ma znaczenia. Zbrodnia to zbrodnia. Ale rozumiem że w prawopolskim jak nas napadają to jest terroryzm, jak my ich to jest walka o demokrację.

 4. proszę o linki, o konkretne informacje na temat tych zbrodni

  wiem o działaniach odwetowych wobec UPA, jeśli o to pijesz

  nie wiem skąd pochodzisz ty (twoja rodzina) ale ja jestem w połowie kresowiakiem i swoje wiem, co się działo na Kresach i kto zaczął konflikt

 5. swoją drogą ostatnio popiłem z sąsiadem – Ukraińcem i ten sam zaczął temat UPA i ich potępił, byliśmy tak oboje schlani, że wątpię, aby coś kłamał w tym stanie o swoim podejściu do UPA i spraw historycznych

 6. Drogi RO.

  Ponieważ mam Cię za osobę inteligentną nie wezmę udziału w zabawie ” Powiedz skąd wiesz a ja i tak powiem że to g..”

  W google wpisz „zbrodnie żołnierzy wyklętych” i już.

  Nie chodzi o zabawy we wzajemne wyżynanie się z Ukraińcami ale o Polaków którzy mordowali Polaków mając na to bzdurne uzasadnienie współpracy z wrogiem, tak jakby Ci drudzy faktycznie mieli jakiś wybór. Zresztą nawet jeśli mieli to i tak nie zmienia faktu iż większość AL i AK to były zwierzęta które teraz najchętniej bym zutylizował do poziomu „0”

  O jednym z takich BOHATERÓW można przeczytać TU.

  Oprócz Burego był jeszcze Łupaszka i wielu innych.

  Na przykład taki Franciszek Olszówka ksywka Otto. Jeśli się chce znaleźć opisy jego „zabaw” to jest to możliwe. Historycy potrafią na podstawie istniejącej „jeszcze” dokumentacji udowodnić zabójstwo 71 osób w tym 41 cywili. Dodatkowo opisane jest 39 napadów na przeróżne kasy, urzędy, sklepy i inne instytucje „państwowe”.

  Dlaczego o nim wspominam tak dokładnie? Bo niejaki pożal się Boże „DOKTOR” Balbus z IPN ma zamiar wydać książkę pochwalną na jego cześć a w Kępnie stawia się mordercy pomnik mimo sprzeciwu tamtejszych radnych.

  Niech żyje polokokta.

Możliwość komentowania jest wyłączona.