DOM – jak zdobyć działkę

Na początek szukamy lokalizacji np. tutaj i wpijamy szpilkę!, jeżeli matryca nie chce jej przyjąć wystarczy najazd kursorem. Następnie powiększamy interesujący nas fragment.

Jeśli akurat pojawi się las budujemy szałas i kupujemy śpiwór, jeśli to jakieś zabudowania próbujemy wynająć i po sprawie, natomiast w przypadku zbiorników wodnych pozostają pale – ale to skomplikowane dlatego odradzam i proponuję „zakręcić globusem jeszcze raz”

Gdy już wybierzemy interesujący nas skrawek globu, spisujemy informacje i współrzędne wymarzonej działki i udajemy się w teren. Na miejscu robimy wszystko aby ją zdobyć – kupujemy, kradniemy, podbijamy… , po prostu przechodzimy wszystkie standardowe procedury, które trzeba zaliczyć w cywilizowanym kraju. Jednak należy pamiętać o jednym od początku inwestycji musimy być zdeterminowani!

Advertisements

2 thoughts on “DOM – jak zdobyć działkę

  1. twoje wpisy udają poważne to moje mogą być inne, chociaż swoje perełki miałeś 🙂 a przy mojej częstotliwości pisania nie powinno to blogu zaszkodzić

    w tej materii też już tyle napisano rzeczy poważnych że ja próbuję inaczej, aczkolwiek jakieś własne przemyślenia i wnioski powinny się znaleźć

Możliwość komentowania jest wyłączona.