Unplugged 2011

Witam witam i o zdrówko pytam !

Troszkę mnie nie było ale widzę po statsach że ktoś zagląda 🙂

Dlaczego „Unplugged”? Bo profilaktycznie w okresie zagrożenia inwazją rusofobów na wszelkie możliwe media zaprzestałem korzystania z nich 🙂 Oczywiście z neta korzystałem ale w bardzo ograniczonym zakresie. Nawet RMF który miałem za dość odporną stację brzmiał niczym Radio Maryja czy inne media tegoż pokroju.

Czy koniecznie człowiek musi posilać się gniewem? Czy gniew jest najwydajniejszym paliwem które nas napędza do działania? Dlaczego nikt nie chce dostrzec że gniew mimo iż wyostrza zmysły zaciemnia rozum?

Jednak w dobie gdy człowiek nie rozróżnia pomiędzy wiedzą, mądrością a inteligencją gdy wszelkie definicje są do granic możliwości rozmyte tak aby nikt nie potrafił powiedzieć co właściwie definiują, nie jest zbyt mądrą rzeczą oczekiwać racjonalnego i wyważonego postępowania.

Reklamy

One thought on “Unplugged 2011

  1. Normanie nie poznaje kolegi, co za rozważania 🙂 ja jestem dość ostro wstawiony raz miałem dziś urodziny, dwa miałem cieśli aż z Orawy (tak trochę po znajomości;) trzy mój ulubiony polityk JKM
    robił zlot nowej prawicy – cokolwiek to znaczy :D. I bynajmniej nie jestem teraz wstanie rozróżnić tych twoich wiedz, inteligenten i mądrości, poza tym na nikogo się nie gniewam, ale:

    „Dlaczego nikt nie chce dostrzec że gniew mimo iż wyostrza zmysły zaciemnia rozum?”

    Człowiek bez gniewu nie byłby człowiekiem, czasami trzeba, chciaż trochę 🙂

Możliwość komentowania jest wyłączona.